TUTU

Jazz & Whiskey Club

Tutu

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to nie tylko dźwięk, ale także smak.

Przygotowanie każdego drinka z karty, jak i komponowanego na indywidualne zamówienie, to celebracja. A jest z czego przygotowywać! Prawie 230 rodzajów alkoholi – od rumów i ginów po miody i wina…
No i whiskey – więcej niż 50 rodzajów: single malty oraz blendy,  burbony i szkockie, od jęczmiennych po kukurydziane.
Są i piwa – oryginalny czeski beczkowy Pilsner. Co więcej, w naszym lokalu dostępnych jest pełen wybór rodzajów beczkowych Książęcych i licznych piw butelkowych.

Zaś dla tych, których życie jest wystarczająco wesołe bez alkoholu, polecamy szeroką gamę kaw i herbat, a także koktajle – rzecz jasna bezalkoholowe!

A samo miejsce? Od powstania w listopadzie 2008, zwykło się mówić, że TUTU to lokal z miłą, kameralną atmosferą. W 2014 nastąpiła przeprowadzka do sąsiedniej piwnicy – na rogu ulic Rabińskiej i Św. Ducha i… Naszą kameralną atmosferę udało się przenieść do znacznie większego lokalu!

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to obecnie pięć sal, a wśród nich: barowa z jedną z najdłuższych lad w Toruniu, koncertowa o przestrzeni niezbędnej do występów na żywo, kominkowa kusząca zimą towarzystwem ciepłego paleniska, a na sali gier i zabaw można skorzystać ze stołu bilardowego. Jest gdzie podczas intymnej randki zostaniecie w cztery oczy, a także gdzie zorganizujesz urodziny czy duże spotkanie firmowe.
 
TUTU – U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

ul. Rabiańska/Św. Ducha

87-100 Toruń

tel. (56) 676 84 99

tutu@tutujazzclub.pl

TUTU

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów

Made with by AppWorks