TUTU

Jazz & Whiskey Club

Tutu

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to nie tylko dźwięk, ale także smak.

Przygotowanie każdego drinka z karty, jak i komponowanego na indywidualne zamówienie, to celebracja. A jest z czego przygotowywać! Prawie 230 rodzajów alkoholi – od rumów i ginów po miody i wina…
No i whiskey – więcej niż 50 rodzajów: single malty oraz blendy,  burbony i szkockie, od jęczmiennych po kukurydziane.
Są i piwa – oryginalny czeski beczkowy Pilsner. Co więcej, w naszym lokalu dostępnych jest pełen wybór rodzajów beczkowych Książęcych i licznych piw butelkowych.

Zaś dla tych, których życie jest wystarczająco wesołe bez alkoholu, polecamy szeroką gamę kaw i herbat, a także koktajle – rzecz jasna bezalkoholowe!

A samo miejsce? Od powstania w listopadzie 2008, zwykło się mówić, że TUTU to lokal z miłą, kameralną atmosferą. W 2014 nastąpiła przeprowadzka do sąsiedniej piwnicy – na rogu ulic Rabińskiej i Św. Ducha i… Naszą kameralną atmosferę udało się przenieść do znacznie większego lokalu!

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to obecnie pięć sal, a wśród nich: barowa z jedną z najdłuższych lad w Toruniu, koncertowa o przestrzeni niezbędnej do występów na żywo, kominkowa kusząca zimą towarzystwem ciepłego paleniska, a na sali gier i zabaw można skorzystać ze stołu bilardowego. Jest gdzie podczas intymnej randki zostaniecie w cztery oczy, a także gdzie zorganizujesz urodziny czy duże spotkanie firmowe.
 
TUTU – U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Aktualności

Whisky- nie tylko szkocka.

Whisky- brunatny trunek, który kojarzy się ze Szkocją, ich tradycją i kulturą. Czy to tylko alkohol dla dżentelmenów? O tym i więcej w dalszej części artykułu.

Wino- sztuka konsumpcji.

Czy wino to wyłącznie wykwinty dodatek do posiłku czy jest produktem dla każdego na każdą porę? Odpowiedzi znajdziecie w dalszej części artykułu.

Bilard- rozrywka czy coś więcej?

Jakie korzyści można czerpać z gry w bilard i czemu zyskuje coraz większą popularność podczas weekendowych wyjść?

Polski jazz, a drinki!

Nowoczesny, surowy, dodający energii, pomagający w skupieniu, to tylko niektóre określenia, które pasują do muzyki, jak i trunków.

Czym się kierować przy wyborze whisky?

Rodzajów whisky jest wiele i w poszukiwaniu swojego ulubionego trunku natrafisz na takie, które bardziej przypadną Ci do gustu, jak i na takie, które będziesz później omijał szerokim łukiem.

Torres & Jazz / Red Notes

W przerwie świątecznej zapraszamy Was na jazz na żywo w sercu Torunia. W tej edycji...

Keys2Drums

Zapraszamy na magiczne dźwięki improwizowane duetu Keys2Drums-Jacek Prokopowicz...

Torres & Jazz / Morte Plays

Zapraszamy na koncert z cyklu Torres & Jazz - najlepszą muzykę w akompaniamencie...

ul. Rabiańska/Św. Ducha

87-100 Toruń

tel. (56) 676 84 99

tutu@tutujazzclub.pl

TUTU

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów

Made with by AppWorks