TUTU

Jazz & Whiskey Club

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to nie tylko dźwięk, ale także smak. Przygotowanie każdego drinka, tak z karty jak i komponowanego na indywidualne zamówienie, to celebracja. A jest z czego przygotowywać – z około 230 rodzajów alkoholi – od rumów i ginów po miody i wina… No i whiskey – więcej niż 50 rodzajów: od single maltów po blendy, od burbonów po szkockie, od jęczmiennych po kukurydziane. Są i piwa – oryginalny czeski beczkowy Pilsner najwyższej jakości wśród kilku rodzajów beczkowych Książęcych i licznych piw butelkowych. Zaś dla tych, których życie jest wystarczająco wesołe bez alkoholu, polecamy szeroką gamę kaw i herbat, a także koktajle – rzecz jasna bezalkoholowe.

A samo miejsce? Od powstania, listopada 2008 roku, do końca sierpnia 2014 roku zwykliśmy mówić, że TUTU to lokal z miłą, kameralną atmosferą. Wtedy nastąpiła przeprowadzka do sąsiedniej piwnicy – na rogu ulic Rabińskiej i Św. Ducha i… miłą, kameralną atmosferę udało się przenieść do znacznie większego lokalu.

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to obecnie pięć sal, a wśród nich barowa z jedną z najdłuższych lad w Toruniu, koncertowa o przestrzeni niezbędnej do występów na żywo, kominkowa kusząca zimą towarzystwem ciepłego paleniska, a na sali gier i zabaw można skorzystać ze stołu bilardowego. Jest gdzie zaszyć się podczas intymnej randki, a także gdzie zorganizować urodziny czy duże spotkanie firmowe.  
U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

ul. Rabiańska/Św. Ducha

87-100 Toruń

tel. (56) 676 84 99

tutu@tutujazzclub.pl

TUTU

Made with  by AppWorks

Nursing Papers For Sale

This is the place to go if you want to purchase nursing essays. There are many benefits to employing a writer for your nursing essays and this includes the possibility help me write my nursing research paper to select the writer you’d like to work with. The advantages are the ability to browse the portfolios of authors and debate their writing with them prior choosing to work with a writer. With some help to find the perfect nursing paper that will meet your needs.