TUTU

Jazz & Whiskey Club

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to nie tylko dźwięk, ale także smak. Przygotowanie każdego drinka, tak z karty jak i komponowanego na indywidualne zamówienie, to celebracja. A jest z czego przygotowywać – z około 230 rodzajów alkoholi – od rumów i ginów po miody i wina… No i whiskey – więcej niż 50 rodzajów: od single maltów po blendy, od burbonów po szkockie, od jęczmiennych po kukurydziane. Są i piwa – oryginalny czeski beczkowy Pilsner najwyższej jakości wśród kilku rodzajów beczkowych Książęcych i licznych piw butelkowych. Zaś dla tych, których życie jest wystarczająco wesołe bez alkoholu, polecamy szeroką gamę kaw i herbat, a także koktajle – rzecz jasna bezalkoholowe.

A samo miejsce? Od powstania, listopada 2008 roku, do końca sierpnia 2014 roku zwykliśmy mówić, że TUTU to lokal z miłą, kameralną atmosferą. Wtedy nastąpiła przeprowadzka do sąsiedniej piwnicy – na rogu ulic Rabińskiej i Św. Ducha i… miłą, kameralną atmosferę udało się przenieść do znacznie większego lokalu.

TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB to obecnie pięć sal, a wśród nich barowa z jedną z najdłuższych lad w Toruniu, koncertowa o przestrzeni niezbędnej do występów na żywo, kominkowa kusząca zimą towarzystwem ciepłego paleniska, a na sali gier i zabaw można skorzystać ze stołu bilardowego. Jest gdzie zaszyć się podczas intymnej randki, a także gdzie zorganizować urodziny czy duże spotkanie firmowe.  
U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

ul. Rabiańska/Św. Ducha

87-100 Toruń

tel. (56) 676 84 99

tutu@tutujazzclub.pl

TUTU

Made with  by AppWorks