Zaznacz stronę

Rozpoczynająca się 31 grudnia, a kończąca 1 stycznia impreza jest piękną tradycją hucznego pożegnania starego i powitania nowego roku. Czemu by nie spędzić tych pięknych chwil z resztą mieszkańców Torunia na Rynku Staromiejskim i czy sylwester na pewno będzie huczny? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części wpisu!  

Co ciekawego oferuje sylwester na toruńskiej starówce?  
 
Pierwszą zaletą, jest sylwester w KADRze! Miejsce dla jednej osoby kosztuje 60 zł (przy rezerwacji całego stolika), a zarezerwowanie KADR Cafe lub KADRu Trzeciego kosztować będzie około 2000 zł.  

Przygotowaliśmy dla Was naprawdę świetną opcję!  

Oprócz tego, że możecie przynieść własne zaopatrzenie (jedzenie, napoje i alkohol) to możecie skorzystać ze wspaniałej promocji! Na cały bar czeka promocja -50%! Dla fanów wyszukanych drinków i alkoholi to okazja do spróbowania czegoś „nowego”! Pamiętaj – jak zaczniesz rok, tak go skończysz!  

O jedzenie też nie musisz się martwić, bo jeśli nie chcesz spędzać godzin na przygotowaniu w kuchni, możesz skorzystać z cateringu finger-food z Hotelu Gromada, dostępnego na miejscu – w KADRze. Podobno wejście w nowy rok ‘na głodnego’ nie przynosi nic dobrego, ale od czego masz nas! Zgłoszenia i opłaty za catering przyjmujemy do 24.12! 

Po drugie, odejście od fajerwerków! W poprzednim roku prezydent Michał Zaleski zapowiadał odejście od standardowych fajerwerków i słowa dotrzymał. Nowy Rok powitamy w deszczu confetti z dodatkowymi efektami pirotechnicznymi. Tym samym Toruń dołączy do niewielkiego grona miast takich jak: Słupsk, Białystok, Wrocław, Radlin, Gdynia, Gdańsk czy Olsztyn korzystających z alternatywnych rozwiązań. Dzięki temu Toruń dołączył do grona tak zwanych miast bez „hucznych”. 
  

“Mając na uwadze liczne apele oraz dobro zwierząt podjąłem decyzję, że w sylwestrową noc zobaczymy ostatni miejski pokaz fajerwerków.” – tak w przeszłym roku informował prezydent Michał Zaleski.  

 
Dopełnieniem wspaniałej atmosfery sylwestra w mieście jest muzyka, która zabrzmi w KADRze! Witać nowy rok będziemy w towarzystwie największych hitów wszechczasów. Noc czeka nas długa więc zdążymy posłuchać zarówno klasyków jak Queen czy ABBA oraz nowych perełek znanych z radia i najpopularniejszych playlist ze Spotify. 
Jednym zdaniem – będzie grubo! 

A jeśli masz ochotę bawić się we własnych rytmach, to przypominamy, że w Kadrze Trzecim i KADR Cafe, możesz zaaranżować własną imprezę! 

Czas zabalować i powitać 2020! 

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów