Zaznacz stronę

Jak sprawić, żeby spotkanie ze znajomymi w klubie było jeszcze przyjemniejsze? Czasem, gdy poznajesz nowych ludzi, co dzieje się bardzo często na studiach, poznajesz ludzi, z którymi na samym starcie nie klei się rozmowa. W tym wpisie przedstawimy Wam trzy gry, które idealnie nadadzą się na przełamanie pierwszych lodów i pomogą zrobić ten pierwszy krok w nowym środowisku.

1. Kto przy tym stole.

Bardzo prosta gra, która pozwoli Ci lepiej poznać osoby, z którymi masz przyjemność się spotkać. Zaczyna się, gdy pierwsza osoba zadaje pytanie „Kto przy tym stole…” i zmienia końcówkę tego pytania. Na przykład: „Kto przy tym stole najczęściej przesiaduje w KADRze?”. Pytanie ma się odnosić do grupy, z którą pasz przyjemność się spotkać oraz sprawić, że Twoi znajomi faktycznie zaczną się zastanawiać – kto przy stole będzie odpowiedzią na zadane pytanie. W momencie, gdy pytanie padnie, pozostali siedzący przy stole mają czas na to, żeby się zastanowić i wyznaczyć swój typ. Kiedy już wszyscy będą wiedzieli, na kogo chcą postawić, na „trzy cztery” zaczynają wskazywać ręką, na osobę, o której myśleli. Osoba, która zebrała najwięcej głosów, może wybrać jedną z osób wskazujących na nią i spytać „dlaczego?”.  Kolejne pytanie zadaje osoba, która zdobyła najwięcej głosów. Dzięki tej grze bardzo łatwo odnajdziesz się w nowej grupie.

2. Nigdy w życiu.

Przy tej grze przyda się piwo lub drink z naszego filmowego menu. Zabawa polega na tym, że każdy po kolei siedzący przy stoliku, zwierza się czego nie robił w życiu. Pierwsza osoba mówi „Nigdy w życiu nie robiłem czegoś/nie byłem gdzieś” i przedstawia fakt o sobie, czego rzeczywiście nie robiła w życiu. Wszyscy siedzący przy stole słuchają uważnie, ponieważ jeśli ktokolwiek siedzący przy stole robił to, o czym mówi osoba zwierzająca się, musi się napić. Gdy już wszyscy się napiją, kolejka przechodzi zgodnie ze wskazówkami zegara do kolejnej osoby. Z każdą kolejną turą dowiadujesz się więcej o swoich znajomych i rozmowa zaczyna płynąć dużo luźniej! 

3. Prawdziwe historie.

Przy tej grze, każdy powie o samym sobie wiele niecodziennych rzeczy! Chodzi w niej o to, aby zwieść swoich znajomych i samemu nie dać się oszukać. Każdy po kolei wymyśla pytanie na swój temat i podaje 3 propozycje odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwa. Gdy pytanie zostanie zadane, każdy zgromadzony przy stole musi wybrać jedną z odpowiedzi. W momencie ujawnienia, która z nich jest prawdziwa każdy, kto udzielił błędnej odpowiedzi, musi się napić (a do tego nadadzą się pyszne drinki z KADRu). Po kilku kolejkach będziesz ze swoimi znajomymi bliżej niż kiedykolwiek wcześniej!

To co, jesteś gotowy na spotkanie integracyjne ze znajomymi ze studiów w KADRze?

Gry już sprawdzaliśmy wiele razy i w naszym klubie studenckim cieszą się dużą skutecznością!

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów