Zaznacz stronę

Oglądając Kac Vegas, Titanic, lub ceremonię wręczenia Nagród Akademii Filmowej tak zwanych Oskarów, pewnie wielu się zastanawia czy zabawa w takim stylu jest przywilejem wyłącznie elit. Otóż nie i w tym artykule przybliżymy wam możliwości zorganizowania takiej imprezy samodzielnie lub z niewielką pomocą. 

Lokal fundamentem imprezy. 

Rok już się skończył, sylwester za nami, ale czemu nie zrobić poprawin. Jest to idealna okazja, żeby zorganizować taką właśnie imprezę. Ale gdzie można wynająć cały lokal, żeby pomieścić tyle sław w jednym miejscu? Odpowiedź jest prosta, a w zasadzie są dwie odpowiedzi. Można zorganizować taką imprezę w swoim domu/mieszkaniu, co łączy się z przygotowaniem całej imprezy od początku do końca samemu bądź wybrać opcję numer dwa, czyli wynajęcie KADRu Trzeciego. Druga opcja pozwala za przystępną cenę zarezerwować cały lokal, w razie problemów uzyskać pomoc od niezastąpionej pani Ani.  
 

Jest to idealna okazja, żeby zorganizować taką właśnie imprezę. Ale gdzie można wynająć cały lokal, żeby pomieścić tyle sław w jednym miejscu? Odpowiedź jest prosta, a w zasadzie są dwie odpowiedzi. Można zorganizować taką imprezę w swoim domu/mieszkaniu, co łączy się z przygotowaniem całej imprezy od początku do końca samemu bądź wybrać opcję numer dwa, czyli wynajęcie KADRu Trzeciego. Druga opcja pozwala za przystępną cenę zarezerwować cały lokal, w razie problemów uzyskać pomoc od niezastąpionej pani Ani.  
 

When I was a student I was always wondering „who can do my research paper for me?” And finally, I had found the best writing service that saved me and helped with all the essays and assignments I needed.

Jak się bawić to stylowo. 

Gala wręczania Oskarów to piękna ceremonia, czemu by nie bawić się w tym elegancki stylu w szampańskiej atmosferze? Organizacja stroju na taką imprezę wydaje się prosta, bowiem każdy posiada w swojej szafie coś eleganckiego lub łatwo znajdzie coś dla siebie w sklepach. Strój jest, co z muzyką? Na Spotify bądź YouTube znajdziemy bardzo wiele playlist, które wprawią nas w nastrój blichtru oraz sławy. No to już dwie sprawy załatwione, czas na wystrój. Ciemne zasłony, ścianka do selfie, blask reflektorów oraz statuetki można łatwo wynająć bądź zrobić samemu. Zasłony można zabrać z domu, do zrobienia ścianki potrzebny byłby duży karton oraz tapeta która pasowałaby jako tło. Światła reflektorów? W tym przypadku rozwiązaniem są żarówki LED, które nie rozgrzewają się, karton do stworzenia kształtu tuby oraz papier ze sporą przezroczystością. Statuetki można zrobić za pomocą manekinów i kartonów, które należy okleić złotym papierem. Proste? Tak, a na pewno zrobi wrażenie na wszystkich którzy przybędą na sylwestrowy wieczór. Oskarowa Gala jest zbyt standardowa? Może warto pomyśleć o bardziej cosplay’owej imprezie? W tym przypadku o wystrój wnętrza nie trzeba się za bardzo martwić, z muzyką także nie powinno być problemu, a co ze strojem? Podczas takiej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Strój z Shreka, Smurfów czy Gandalfa z Władcy Pierścienia nie może być niezgodny z dresscode’m. Strój można zrobić samemu, co sprawia wiele frajdy bądź wypożyczyć w specjalizujących się tym sklepach. 

Na takiej imprezie bawisz się jak chcesz. 

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów