Zaznacz stronę

Co przychodzi pierwsze do głowy, gdy ktoś wypowie słowo KADR? Studencki pub? Dobre piwo? Smaczne drinki? Tanie shoty? Ale drogi studencie czy wiesz co alkohol pity przez Ciebie, może mówić o Tobie? Jak we wszystkim z pomocną ręką przychodzą amerykańscy naukowcy, którzy znają się na rzeczy!  

Piwo, piweczko – dobre, bo tanie i dobre. Ale co takiego może ono mówić o jego konsumencie? Według naukowców z Uniwersytetu Pittsburskiego, miłośnik złocistego trunku jest duszą towarzystwa, człowiekiem o wielkim sercu, a także dobrym “ziomeczkiem”.   

“Żyje dla przyjaciół i wiele się od nich uczy!”  

Wódka – narodowy symbol polskości! Tutaj naukowcy z Pensylwanii przedstawili dużą rozbieżność między płciami konsumentów najczystszego trunku. Panowie pijący “czystą” są narcystyczni i lekkomyślni, zrobią wiele, żeby wywrzeć pozytywne wrażenie. Taki mężczyzna również łatwo się zakochuje na zabój, a po zerwaniu szybko o wszystkim zapomina. Natomiast kobieta racząca się 40% trunkiem jest zazwyczaj silną jednostką, która wie czego chce.  

Drinki – zazwyczaj się kojarzą z luźniejszym wyjściem grupy przyjaciółek, ale co sądzą amerykanie? Osoby raczące się kolorowymi drinkami są często osobami zmiennymi, lubiącymi eksperymenty, z osobami pijącymi drinki nigdy nie zaznasz nudy! Napój wodzirejów imprez. Co ciekawe w KADRze jest do wyboru ponad 60 różnych drinków, więc znajdziesz idealny dla siebie! 

“Nuda? Nie z osobami pijącymi drinki!”  

Whisky– napój dżentelmenów i osób z silną osobowością. Ten kto pije bursztynowy napój jest osobą, która pewnie kroczy do celu i nie przejmuje się drobnostkami. Osoba ta ma także wyrobiony już zmysł smaku, ponieważ nie każdy dobrze akceptuje ten charakterystyczny posmak. 

Tequila– dar meksykanów dla świata! Osoby pijące ten rodzaj alkoholu z natury są osobami porywczymi, wybuchowymi.   

Szampan– w tym miesiącu jest sylwester, więc warto wspomnieć o najpopularniejszym trunku w tym właśnie okresie. Osoba lubiąca bąbelkowy alkohol określana jest przez naukowców z Pensylwanii jako urocza, uwielbiająca stan euforii oraz… zmienna. Te osoby lubią także „grać pod publiczkę” oraz uwielbiają przepych. Bąbelki zdradzają także wesoły charakter osoby, która go pije. 
 
”Bąbelki = osoba wesoła, prowadzi świetnie imprezy.” 
 
Gin– można go spotkać w 6 naszych drinkach, ale co mówi czysty gin o konsumencie. Według amerykanów gin piją osoby poważne, będące realistami oraz pewne w życiu. 
 
Wino– czerwone czy białe? Amerykańscy naukowcy woleli inny podział! Tak jak w przypadku wódki, zauważyli spore różnice wśród konsumentów różnej płci. Mężczyźni raczący się winem to zazwyczaj esteci, korzystają a pełni życia, ale ich wyrafinowany gust może także świadczyć o wewnętrznej pustce. Natomiast kobiety pijące wino są osobami, które próbują stłumić wewnętrzny żar. Na zewnątrz chłodne, w środku zaś huragan emocji. 
 

Z racji, że badania przeprowadzali amerykańscy naukowcy, radzimy nie brać do siebie wszystkich wyżej opisanych sugestii 

Odwiedź strony naszych pozostałych klubów